Witamy w Sushi Royal Solaris Center Opole

Reprezentujemy markę SUSHI ROYAL, która pierwszy swój punkt otworzyła w maju 2016 roku. Dziś jest liderem w sprzedaży sushi serwowanego w formie take away w Polsce i nadal dynamicznie się rozwija. Dynamicznym zmianom podlega też sam koncept. Od małych i niewyróżniających się standów przechodzi na porty, które budzą zachwyt. Standy sprzedażowe dzisiaj, to opracowane w szczegółach miejsca, w których oprócz sushi, zup, dań kuchni japońskiej serwowane są też lody, desery, ciasteczka, soki wyciskane, koktajle, kawa czy też herbaty japońskie.

Sushi w wydaniu street foodowym narodziło się w Australii, gdzie powstały pierwsze punkty oferujące klientom rolki sushi w całości na wynos. W Polsce okazało się to absolutnym hitem – rolki kupowane są jako lunch, na domowe przyjęcia, do szkoły, do biura, czy w końcu na spotkania biznesowe.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy za stosunkowo niską cenę chcą kupić produkt najwyższej jakości, którzy cenią swój czas i stawiają na elegancję i estetykę. Nasz koncept pomimo, że posiada dopiero 3-letnią historie już ewoluuje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej ogromnej rzeszy klientów.